Spalacze

Spalacze tkanki tłuszczowej w ostatnich lata stają się nieodzownym elementem redukcji tkanki tłuszczowej, leczy musimy pamiętać, iż nie zawszę są onedla nas bezpieczne.
To czy one będą skuteczne zależny w głównej mierze od diety, musimy pamiętać że nawet jeśli spalacz wspomoże naszą redukcję i na treningu spalimy troszkę więcej kalorii póki nie stworzymy w naszym organizmie deficytu kalorycznego nie mamy co liczyć na poprawę naszej sylwetki,

 

Oparte są one albo na ziołach wpływających na naszą termogenikę, co w nieznacznym stopniu może podnieść temperaturę naszego ciała dzięki czemu na treningu wypocimy więcej, a przy poceniu rozpoczniemy również odtruwanie organizmu z toksyn. Głównymi składnikami będzie tutaj ekstrakt z czarnego pieprzu, ekstrakt z papryczki chilli czy cynamon, a więc składniki których bez problemu możemy użyć w kuchni, bez konieczności korzystania z tabletek.
Kolejną grupą zawartych substancji będą substancje psychoaktywne i pobudzające, wśród nich najczęściej spotkamy kofeinę, efedrynę lub jej ekstrakt. W tym przypadku korzystanie z naszego wspomagacza nie jest już takie bezpieczne, a często możemy po zażyciu odczuwać tzw. “sajdy” czyli mocne efekty uboczne, odczuwane bezpośrednio po spożyciu.

 

Możesz również polubić…